Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a SADE-Magyarország Kft. Mezőberény belterületén, a közterületen lévő szennyvízelvezető rendszer javítási munkáit 2021. év 43. hetében ideiglenes forgalomkorlátozás mellett a Mónius Illés, Teleki és Luther utcákban tervezi végzeni. A javítási feladatok bontással nem járnak.
Német nemzetiségi muzeális gyűjtemény és közösségi tér átadása
2021. év 42. heti szennyvíz-rekonstrukciós munkálatok
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot a Mezőberény belterületén, a közterületen lévő szennyvízelvezető rendszer javítási munkáival kapcsolatban, hogy a SADE-Magyarország Kft. értesítése alapján 2021. év 42. hetében nem terveznek olyan kivitelezési munkát végezni, ami útlezárással, forgalomkorlátozással jár.
2021. év 41. heti szennyvíz-rekonstrukciós munkálatok
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot a Mezőberény belterületén, a közterületen lévő szennyvízelvezető rendszer javítási munkáival kapcsolatban, hogy a SADE-Magyarország Kft. értesítése alapján 2021. év 41. hetében nem terveznek olyan kivitelezési munkát végezni, ami útlezárással, forgalomkorlátozással jár.
2021. év 40. heti szennyvíz-rekonstrukciós munkálatok
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot a Mezőberény belterületén, a közterületen lévő szennyvízelvezető rendszer javítási munkáival kapcsolatban, hogy a SADE-Magyarország Kft. értesítése alapján 2021. év 40. hetében nem terveznek olyan kivitelezési munkát végezni, ami útlezárással, forgalomkorlátozással jár.
A Motorosok Baráti Köre Mezőberény Egyesület fogadta a Mécses Egyesület lakóit
2021. szeptember 24-én délután a Streetfighter Napra készülődtek a motorosok. A Városi Liget előtti területet készítették elő a szombati bemutatóra.
Hangverseny és mécsesgyújtás
"Az élet egyetlen - ezért vedd komolyan! " Teréz Anyát idézve érkezett az alapszervezet egyik tagja a rendezvényre. Eljött, mert mint mondta a szűrésre időben elment, segítséget kapott doktor úrtól és meggyógyult. "
STREETFIGHTER 2021.09.24-25.
Mezőberényben a mellrák ellen a nőkért
Kereszt átadása Kerekiben
2021. szeptember 19-én a volt Kerekiben lakók emlékére állított kereszt került átadásra a Körös túlpartján, a volt Vörös Csillag TSZ központnál, a mai Kosjár tanya területén. Az átadón Borgula Györgyné köszöntője után Benyovszky Pál Márton a Szülőföldem c. verset szavalta el, Henger Péter Kereki rövid történetéről szólt, majd Siklósi István polgármester köszöntőjében az emlékek őrzését, a találkozások fontosságát és a találkozási pont jelentőségét emelte ki. A keresztet Benji Atya és Selmeczi Lajos Péter lelkész áldották meg.
Köszönet Kosjár Györgynek a terület biztosításáért, a közreműködőknek a segítségért!







Tisztelt Látogató!

