(EFOP) Településeinkért - A humán közszolgáltatások térségi szintű, összehangolt fejlesztése

Hírek a(z) "Sport" kategoriában

Budapesten is jutalmazták a mezőberényi kajakos lányt
Létrehozva: 2015-12-22 08:45:27
Szerző: PmH. Titk.

Az elmúlt hétvégén, pénteken rendezték az idei év egyéni Budapest Bajnokainak díjátadó ünnepségét!
Ismét olyan esemény résztvevői lehettek KSI Gyomaendrőd kajakosai, amelyen vidéki versenyzők eddig még nem vehettek részt. Még nem volt arra példa, hogy gyomaendrődi és főleg mezőberényi kajakosokat is kitüntessenek Budapesten. Az Elektromos Művek éttermében két KSI Gyomaendrőd versenyző, Fodor Bence és Wágner Anna részesült a Budapesti Kajak – Kenu Szövetség elismerésében.

Malom Fitness DSE éves eredményei
Létrehozva: 2015-11-12 09:11:39
Szerző: OPSKMM.

Az évet sok szép eredménnyel zártuk, büszkék lehetünk a fitneszes és aerobikos versenyzőinkre. A Magyar Torna Szövetség Versenyaerobik szakág Magyar Kupa Sorozatán szerencsére mindegyik fordulón ott tudtunk lenni.

I. Dr. Fekete Nándor Emléktorna
Létrehozva: 2015-09-28 10:36:52

Az esős idő ellenére számtalan barát, ismerős, csapat vett részt az I. Dr. Fekete Nándor Emléktornán. A köszöntésre felkért vendégek megható szavai után Kajlik Péter, a Gyermek Fc elnöke emlékezett Dr Fekete Nándorra, akinek osztályfőnöke és edzője is volt.

I. dr. Fekete Nándor Emléktorna
Létrehozva: 2015-09-24 15:26:35

A tragikus körülmények között elhunyt dr. Fekete Nándor emlékére, családja, barátai kezdeményezésére, 2015. szeptember 26-án, a sportpályán nemzetközi labdarúgó tornát szervez a Mezőberényi Gyermekfoci Alapítvány.

Maratoni Kajak Kenu Világbajnokság 2015.
Létrehozva: 2015-09-14 08:09:45

Maraton Világbajnokságon Sági Aliz mezőberényi kajakos!
Szeptember 12 –én rendezték Győrben a Maratoni Kajak Kenu Világbajnokságot, ahol három KSI – s fiatal is rajthoz állt. Mindhárman az Országos Utánpótlás Bajnokságon szereztek jogot a világbajnokságon való részvételre.

Mezőberényi Íjász Baráti Kör sikerei
Létrehozva: 2015-09-07 08:04:47

2015 szeptember 5-én rendezték Debrecenben a Grand Master (nagymester) 3D íjászversenyt, melyen állatalakos célokra kellett lőni. A versenyen három fővel indult a Mezőberényi Íjász Baráti Kör.

Sport, minden időben
Létrehozva: 2015-08-22 20:31:30

A XIX. Berényi Napok rendezvénysorozat harmadik, egyben utolsó napján a szabadidős sportágak kerültek előtérbe.

II. Kisvárosi Futóverseny
Létrehozva: 2015-08-22 20:05:04

A XIX. Berényi Napok rendezvénysorozat 3. napján a szabadidős sportágak közül a futásnak volt a legnagyobb népszerűsége. A II. Kisvárosi Futóversenyre idén négyszer többen jelentkeztek mint az elmúlt évben.

Közönségtalálkozó
Létrehozva: 2015-08-22 19:15:30

A XIX.Berényi Napok idén az 50 éves mezőberényi kosárlabdasport jubileuma jegyében telt.

Streetball bajnokság a XIX. Berényi Napok sportünnepén
Létrehozva: 2015-08-22 18:58:24

Az eső ellenére nagy érdeklődés övezte a Mezőberényi Kosárlabda Klub által szervezett streetball bajnokságot.

Köszöntő

Tisztelt Látogató!

Mezőberény a "finoman elbűvölő település" nevében nagy tisztelettel és szeretettel köszöntöm a világhálón városunkba érkező vendégeket, érdeklődőket!