Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy
2020. április 06. - április 9-ig Dr.Sziráczki Magdolna szabadságon van, telefonon a helyettesítő orvos Dr.Salai Ildikó érhető el.
Egészség est
A Művelődési Központ 2019. október 17-én az Egészség estnek adott otthont.
Rózsaszín séta
A káposztafesztivál kísérőrendezvénye
Előadás - A félelmetes orvosi vizsgálatok
A Magyar Rákellenes Liga mezőberényi Alapszervezete és a Mezőberényi Szlovákok Szervezete - együttműködve a Békés Egészségfejlesztési Irodával - tisztelettel várja Önöket 2019. augusztus 08-án 11 órától Dr. Bartóki László: A "félelmetes" orvosi vizsgálatok című előadására a Szlovák Közösségi Házba.
Előadás - A testmozgás szerepe idős korban
A Magyar Rákellenes Liga mezőberényi Alapszervezete és a Mezőberényi Szlovákok Szervezete - együttműködve a Békés Egészségfejlesztési Irodával - tisztelettel várja Önöket 2019. július 25-én 11 órától Zolnai Nóra: A testmozgás szerepe idős korban című előadására a Szlovák Közösségi Házba.
Előadás - A sikeres öregedés
A Magyar Rákellenes Liga mezőberényi Alapszervezete és a Mezőberényi Szlovákok Szervezete - együttműködve a Békés Egészségfejlesztési Irodával - tisztelettel várja Önöket 2019. július 11-én 11 órától Juhos Renáta: A sikeres öregedés című előadására a Szlovák Közösségi Házba.
Előadás - Idős korral járó testi változások
A Magyar Rákellenes Liga mezőberényi Alapszervezete és a Mezőberényi Szlovákok Szervezete - együttműködve a Békés Egészségfejlesztési Irodával - tisztelettel várja Önöket 2019. június 20-án 11 órától Balogh Anna: Idős korral járó testi változások című előadására a Szlovák Közösségi Házba.
Előadás - Urulógiai problémák 60 év felett
A Magyar Rákellenes Liga mezőberényi Alapszervezete és a Mezőberényi Szlovákok Szervezete - együttműködve a Békés Egészségfejlesztési Irodával - tisztelettel várja Önöket 2019. június 6-án 11 órától Dr. Bartóki László: Urulógiai problémák 60 év felett című előadására a Szlovák Közösségi Házba.
Tízéves a Földi Harmónia Ház
A „Fogjunk Össze” Közhasznú Egyesület minden évben megrendezi a fogyatékos emberek nemzetközi napját, így volt ez 2018. december 3-án is. Ennek keretében a térség több sérültekkel foglalkozó intézménye kulturális találkozót tartott a Művelődési Központban.






Tisztelt Látogató!

