Létrehozva: 2013-05-06 09:13 | Szerző: PmH. Titk.

Veszprémi Egyetem-- Mezőberényi KK.  98-68 (24-18, 22-18, 29-12,23-20)

Veszprém: 100 néző

Veszprém: Kovács 14/6, Nagy 24/3, Takács 17/6, Czako 16.

Mezőberény: Kis G. 17/9, Zsíros 22/15. Sütő 6, Zahorán 2, Jenei 10 csere:Kis S,Drenyovszki, Rácz 6, Kiss, Hovorka 5/3,

Nem kezdődött rosszul a mérkőzés a berényiek számára( 6.perc 10-15), a negyed végére a hazai csapat át vette az irányítást. a második negyedben még egyszer vezetett a vendég csapat (25-28), a negyed végét megint a veszprémi együttes bírta jobban.
a szünet után sajnos a berényi csapat az öltözőben " maradt", ez meg is pecsételte sorsát. Az utolsó negyedben megint partiban volt a vendég csapat, de ez kevés volt a javításhoz.

Kis Sándor edző: Fiatal csapatunk nem tudta felvenni a versenyt a tapasztaltabb játékosokkal. A veszprémi csapatot az önkormányzat 10 millió forinttal támogatja, minket 1.8 millióval, a veszprémi csapatban 5 fizetett játékos van, nálunk egy sincs, azt hiszem ez sokat elárul.

Írjon üzenetet a hírrel kapcsolatban.

Köszöntő

Tisztelt Látogató!

Mezőberény a "finoman elbűvölő település" nevében nagy tisztelettel és szeretettel köszöntöm a világhálón városunkba érkező vendégeket, érdeklődőket!