(EFOP) Településeinkért - A humán közszolgáltatások térségi szintű, összehangolt fejlesztése

Hurobike Plan Turisztikai célú kerékpárút hálózat tervezése a Körösök Völgyében

Létrehozva: 2023-05-30 12:13 | Szerző: PmH. Titk.
Kategória: Sport
|
Kibocsátó: O.P.S.K.M.M.

2023. május 26-28. között rendezték meg a győri Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokságot.  A KSI Gyomaendrőd színeiben több versenyző is rajthoz állt. Konyecsni Milán U16 K2 15 km-es távon az 1. helyen végezett budapesti csapattársával, Szabó Vilmossal.

Milán tavaly elhatározta, hogy az idén, felnevezéssel megpróbálkozik a futószakaszos maratoni távval. A 22 km során 5X100 méteren a 8 kg-os hajóval, lapáttal együtt kell futni a kiszálló szakaszokon. Hihetetlen volt az elszántsága végig a futam során. Nemcsak testben, hanem fejben is nagyon ott volt. A nem túl sikeres rajt után felküzdötte magát az élbolyba és sikerült is tartania a tempót az idősebb (U17-18) korosztállyal. Végül kitartásának és jó taktikájnak köszönhetően 26 versenytársát megelőzve a második helyen ért célba. Ezzel a kiváló eredménnyel pedig kivívta magának a Maraton Európa-bajnokságra, melyet az idén július közepén Horvátországban rendeznek meg.

A többiek is ügyesen helytálltak, Wágner Anna U 17-18 18 km 6. helyen, Tóth Kinga U15 15 km 15. helyen, Zámbori Zsolt csapattársával, Garai Noellel U13 MK2 10 km-en a 19. helyen ért célba.

Kovácsné Kozma Diána és Kovács Gábor edzők

GALÉRIA

Írjon üzenetet a hírrel kapcsolatban.

Köszöntő

Tisztelt Látogató!

Mezőberény a "finoman elbűvölő település" nevében nagy tisztelettel és szeretettel köszöntöm a világhálón városunkba érkező vendégeket, érdeklődőket!