(EFOP) Településeinkért - A humán közszolgáltatások térségi szintű, összehangolt fejlesztése

Hurobike Plan Turisztikai célú kerékpárút hálózat tervezése a Körösök Völgyében

XXV. Berényi Napok - asztalitenisz bajnokság

Létrehozva: 2022-08-23 11:07 | Szerző: PmH. Titk.
Kategória: Sport
|
Kibocsátó: O.P.S.K.M.M.

A XXV. Berényi Napok keretében 2022. augusztus 20-án Martinovics utcai sportcsarnokban tartották meg a 13. városi egyéni és páros asztalitenisz bajnokságot. Szép számmal neveztek a megmérettetésre.

A férfiak egyéni versenyében hatan indultak. Az első helyen Kósa János végzett, második lett Benyó György, a harmadik helyet Sebastian Theil szerezte meg. A nők egyéni versenyére kilencen neveztek, Tánczos Eszter végzett az élen Rása Ildikó, Szentmiklósi Erzsébet és Budai Lászlóné előtt.

A párosok versenyét a Bagi József – Bagi Kata kettős nyerte meg, második lett a Benyó György – Török Dávid páros, a harmadik helyen a Koncsag Ferenc – Barna Márton és a Kósa János – Tánczos Eszter kettős végzett. Ifjúsági korcsoportban Kiss Kevin győzött, Török Dávid, Budai Bence és Kiss Linda előtt.

GALÉRIA

Írjon üzenetet a hírrel kapcsolatban.

Köszöntő

Tisztelt Látogató!

Mezőberény a "finoman elbűvölő település" nevében nagy tisztelettel és szeretettel köszöntöm a világhálón városunkba érkező vendégeket, érdeklődőket!