(EFOP) Településeinkért - A humán közszolgáltatások térségi szintű, összehangolt fejlesztése

Hurobike Plan Turisztikai célú kerékpárút hálózat tervezése a Körösök Völgyében

Létrehozva: 2022-06-28 12:15 | Szerző: PmH. Titk.
Kategória: Sport
|
Kibocsátó: O.P.S.K.M.M.

Bárdi Regina a Mezőberényi Mazsorett Együttes tagjaként első helyezést szerzett a Horvátországban rendezett Mazsorett Európa-bajnokságon.

2022. június 22-26. között került megrendezésre Mwf-XVII. European Majorette Sport Championship Zadarban, a  Športski Centar Višnjik sportarénában. Az Európa-bajnokságon 12 ország 99 egyesülete 53 kategóriában, 623 versenyszámban 4000 nevezéssel vett részt. A Mezőberényi Mazsorett Együttes 5 versenyszámban nevezett és szerzett kvalifikációt az  Mwf - Európa-bajnokságra.

Hosszú idő után újra szólt a magyar himnusz az Európa-bajnokságon, és ez alkalommal egy mezőberényi mazsorett, Bárdi Regina jóvoltából. Regina senior botos szóló kategóriában 20 versenyző közül érdemelte ki az előkelő első helyet, az Európa-bajnoki címet. Versenykoreográfiájával nemcsak a szakmai zsűrit győzte meg, hanem a külföldi trénerek és versenyzők elismerését is. A magyar trénerek és versenyzők roppant büszkék voltak bajnokukra, és pillanatok alatt magyar zászlót is varázsoltak a dobogó legfelső fokán álló versenytársuk kezébe. Megható, felfoghatatlan pillanatok voltak ezek, és jó volt érezni, hogy mások is velünk együtt örültek a magyar, a mezőberényi sikernek.

A csapat ezenkívül több értékes helyezést is elkönyvelhetett magának, ők is szépen teljesítettek! Fantasztikus négy napot töltöttünk Zadar városában! Köszönjük szépen Szponzoraink és szüleink támogatását, az otthoniak szurkolását!

Eredményeink:

• Bárdi Regina senior botos szóló 1. hely – Európa-bajnok
  • Fekete Natália senior botos szóló 14. hely
  • Simcsik Orsolya senior botos szóló 15. hely
  • Bárdi Regina – Fekete Barbara senior botos duó kategória 13. hely
  • „Síva” csoport senior botos mini-formáció 17. hely

(A csapat tagjai: Bárdi Regina – Fekete Barbara - Fekete Natália - Simcsik Orsolya – Sántha Dóra – Fehér Viktória)

Szép volt lányok!

Mezeiné Szegedi Erzsébet, művészeti vezető

GALÉRIA

Írjon üzenetet a hírrel kapcsolatban.

Köszöntő

Tisztelt Látogató!

Mezőberény a "finoman elbűvölő település" nevében nagy tisztelettel és szeretettel köszöntöm a világhálón városunkba érkező vendégeket, érdeklődőket!