A Javascript futtatási lehetőség nincs bekapcsolva böngészőjében, ezáltal az oldal korlátozottan tekinthető meg! Kérjük kapcsolja be!

(EFOP) Településeinkért - A humán közszolgáltatások térségi szintű, összehangolt fejlesztése

ÁROP pályázatok

KÖZOP pályázatok

2023-08-05 - Sorra nyeri a teniszversenyeket

Eczeti Vince a Szalai Barna Tenisz Club Mezőberény játékosa, aki 2022 tavaszán ismerkedett meg a tenisz sportággal.  Szorgalmasan edz, figyel és fegyelmezetten dolgozik. Kitartó munkája az, ami előre viszi a fejlődésben. Az edzéseken kívül is önszántából órákat játszik, dolgozik nap mint nap a pályán, a falazónál, nem törődve a fáradtsággal és a tikkasztó meleggel. Az idén, 2023-ban a sok munkának már megvan az eredménye. Elszántan menetel az általa kitűzött célok felé: céltudatosan, okosan, alázattal játszik. Kiemelkedő pontszámmal jelenleg is vezeti az F8 korosztályban az országos Play&Stay versenysorozatot. Augusztus közepéig nyolc ilyen megmérettetésen indult, ezekből négyet megnyert, a többiben második vagy harmadik helyen végzett. Áprilisban a gyulai Decathlon Versenyen győzött, a vármegyei diákolimpia döntőjében a második helyet szerezte meg. Májusban Baján a megnyerte a Dechathlon Versenyt, miként Balatonbogláron az országos diákolimpia döntőjét is.  Augusztus 5-én a Pasarét Kupán az F8 korosztályban az első helyet szerezte meg.

A felkészítő edzője: Szűcs-Erdélyi Ilona, a felkészítésben segítette: Fábián Zsombor

A galériában található képek száma: 1

Köszöntő

Tisztelt Látogató!

Mezőberény a "finoman elbűvölő település" nevében nagy tisztelettel és szeretettel köszöntöm a világhálón városunkba érkező vendégeket, érdeklődőket!